(0) קניות סל
03-6835777
 חברת קוסקו מתמחה בעבודות גמר ושיפוצים, שיפוץ מבנים ותוספות בנייה ללקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על זמני ביצוע ויחס אישי. חברת קוסקו מתמחה בעבודות גמר ושיפוצים, שיפוץ מבנים ותוספות בנייה ללקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על זמני ביצוע ויחס אישי 
 

משלוחים

www.KOSKO.co.il ידאגו לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת הגשת הצעתך, תוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה.

במידה וקיימות נסיבות מיוחדת שאינן מאפשרות ל-KOSKO לאפשר להספקת המוצר ו/או השרות למועד כאמור יודיעו על כך ללקוח.

www.KOSKO.co.il יפעלו כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה של המוצרים או השירותים.

www.KOSKO.co.il מתחייבים לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.

www.KOSKO.co.il לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של www.KOSKO.co.il לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

ביצוע העסקה בפועל כפוף לתנאים כפי שימסרו ללקוח בעת ביצוע אישור העסקה.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית www.KOSKO.co.il יהיו רשאים להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש.

התקנון של רשות הדואר לישראל (או של כל גוף אחר באמצעותו www.KOSKO.co.il מבצע את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים) יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.

זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

מובהר בזאת כי "יום עסקים" בתקנון זה ייחשב כל יום שבו מחלקת הייבוא באגף המכס והמע"מ עובד ואינו נתון בשביתה ו/או בעיצומים.

שרות המשלוח אינו כולל שרות סבלות (הובלה עד המדרכה)

מאיר סטודיו קרמיקה